• טיול ג´יפים בצפון הכנרת

  טיול ג´יפים לתצפיות ולמקומות היפים ביותר בכנרת ובגולן . נחלי הזאכי והמג´רסה
 • טיול ג´יפים נהר הירדן

  טיול ג´יפים לאורך נהר הירדן - מושלם למשפחות הרוצות להינות מטיול שטח מאתגר וקופצני המשלב הסברים מרתקים וכניסה למים.
 • טיולי ג´יפים בצפת ומירון

  טיולי ג´יפים פתוחים במרחבי צפת ומירון מעיינות ונחלים גוש חלב ויער ביריה
 • טיול ג´יפים טבריה

  טיול ג´יפים מטבריה לנחל יבנאל והירדן הדרומי דרך יער שוויץ
 • מנהלות ולוגיסטיקה בשטח

  כל הציוד שתצטרכו בשטח ואם תרצו - גם ארוחות שטח!

טיול ג´יפים בכנרת שמורת הבטיחה

טיול ג´יפים בגליל ובכנרת היא אטרקציית חובה לכל מי שאוהב את הטבע ואת מיטב הנופים של ארצנו. בעזרת ג´יפים פתוחים ומוגבהים ובליווי הדרכה מקצועית ואווירה טובה המותאמת למשפחות ,תיהנו מחווית שטח מאתגרת, קופצנית ,רטובה ומחכימה עם נופים עוצרי נשימה ומוזיקה לבחירתכם  ההנאה מובטחת לכל המשפחה

טיול ג´יפים צפון הכנרת  - מסלול של  שעתיים

תחילת המסלול מתחנת הדלק ליד מלון כינר - מושב רמות.

עולים דרך מטעי המנגו של מושב רמות לכיוון חורבת כנף ברמת הגולן לעצירה ראשונית של הסבר ותמונות מנקודת תצפית מרהיבה על כל הכנרת ודרום הרמה. משם יורדים בדרך קופצנית ומאתגרת את מעלה ספמנון הנמצא בסמוך לנחל ספמנון לכיוון נחלי הזאכי והמדרסה . נחצה את הנחלים עם הגיפ מספר פעמים ונעצור לטבילה והתרעננות בבריכות של הנחלים וחזור לתחנת הדלק רטובים ו..מרוצים. 

מומלץ  להביא מגבת ! ניתן לשלב הליכה במים בנחל הזאכי לכן מומלץ להביא סנדלי שורש או נעלי הליכה מותאמים להליכה במים . ההליכה בנחל על גבי אבנים חדות - ללא נעלים או סנדלים מתאימות, קשה ואף מסוכן לעשות זאת . בנחל הזאכי יש מקומות עמוקים שלא מתאימים לילדים שלא יודעים לשחות. הפתרון הפשוט של רוב המשפחות - להביא גלגל ים פשוט לכמה הקטעים האלה ו..תענוג לכולםםםם.

עלות לג´יפ הכולל נהג /מדריך  +8 מקומות 800 ש"ח 

טיול ג´יפים כנרת וגולן - מסלול 3 שעות

נתחיל במסלול המפורט של הטיול בין השעתיים העולה לרמת הגולן לתצפית על הכנרת בדרך ג´יפים כיפית ומאתגרת המותאמת לכל המשפחה וירידה חזרה לשמורת הבטיחה לנחלי הזאכי והמג´רסה נחל היהודיה והמשושים , נכיר פינות חמד ונטבול בברכות כמעט פרטיות נמשיך לנהר הירדן בחלקו המתחבר עם הכנרת עד בית הבק - נעצור לטבילה נוספת למי שרוצה ולסיפור על משפחת שניידר אשר גרה עדיין במקום ונחזור לתחנת הדלק של רמות..

עלות לג´יפ הכולל נהג /מדריך  +8 מקומות 980 ש"ח